Profesyonelliği Kalitemizle Birleştirdik :İzeltaş Elektrikli Aletler

Detaylı Bilgi: www.izeltaspowertools.com

Yıllara yayılmış, planlı yatırım projeleri sonucunda İzeltaş; Türkiye ve bölgenin en büyük ve en yüksek kapasiteli el aleti üreticisi konumuna ulaşmıştır. Sadece üretim kapasite arttırıcı yatırımlar değil; ürün çeşidini de arttırmaya yönelik Ar-Ge çalışmaları ile halen anahtardan tornavida veallenlere, pense, yan keski, kerpetenlerden, servis alet ve ekipmanlarına, makaslardan çektirmelere, keski ve zımbalardan atölye dolaplarına kadar 3000'in üzerinde geniş ürün yelpazesine sahip olunmuştur. Son yıllarda imalat sektöründeki makine/ekipman bakım ve onarım konularındaki gelişmelere paralel olarak ürün yelpazesine havalı aletler ve mühendislik kimyasallarının yanı sıra elektrikli aletlerde dahil edilmiştir.

İzeltaşın 43 yıllık deneyimini yansıtan kalite, sağlamlık, rahat ve ergonomik kullanım özelliklerini taşıyan elektrikli aletler grubu; akülü vidalamalar, kırıcı/deliciler, taşlamalar, matkaplar ve kesicilerden oluşmaktadır. CE belgesine sahip elektrikli aletler grubu güçlü elektrik motorları, hızlı şarj edilebilir bataryalar, emniyetli batarya kontrol üniteleri, dayanıklı dişli kutuları, sağlam plastik gövde ve ergonomik tutamaklarla teçhiz edilmiştir. Akülü vidalamalar; Sanyo marka ve korumalı lithium ıon pil teknolojisi sayesinde, daha güvenli, verimli, kolay kullanımlı, hafif ve eli yormayan ürünlerdir.

Günümüzde bakım onarım faaliyetlerinin hızlı, bir defada ve güvenilir şekilde tamamlanması öngörüldüğünden, bu anlamda İzeltaş markalı elektrikli aletler profesyonel kullanıcı taleplerini tam anlamıyla karşılayacaktır.

İyi günlerde kullanmanız dileği ile...

www.izeltaspowertools.com