EBSO'nun "Başarılı Sanayi Kuruluşları" değerlendirmesinde altı kategoride ödül...

İZELTAŞ, EBSO'nun "Başarılı Sanayi Kuruluşları" değerlendirmesinde altı kategoride ödüle layık görüldü.
İzeltaş sektördeki başarısını her yıl EBSO'dan aldığı başarı ödülleriyle pekiştirmeye devam ediyor.

EBSO'nun her yıl; üretim, yatırım, ihracat, vergi, istihdam, Ar-Ge ve inovasyon ile yarattıkları marka alanında başarılarını değerlendirerek belirlediği "Başarılı Sanayi Kuruluşları" ödül töreni geçtiğimiz gün gerçekleştirildi.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun da katıldığı 2013 Takvim Yılı Başarılı Sanayi Kuruluşlarının belirlendiği törende İZELTAŞ, kendi meslek grubunda;
"En Yüksek Üretim Gerçekleştiren Firma"
” En Yüksek Yatırımı Gerçekleştiren Firma”
"En Yüksek İhracat Gerçekleştiren Firma"
"En Yüksek İstihdam Sağlayan Firma"
"En Yüksek Vergi Ödeyen Firma" kategorilerinde birinci olarak ödül sahibi oldu.
Ar-Ge ve İnovasyon alanında da başarılı çalışmaları bulunan ve Türkiye’deki sayılı Ar-Ge Merkezlerinden biri olan İzeltaş İnovasyon alanında da ilk beş firma arasında yer alarak törene damgasını vurdu.
47 yıldır “Güven- Güç – Kalite” sloganıyla en iyi ve en kaliteli ürünleri ürettiklerini ve üretmeye de devam edeceklerini belirten İzeltaş Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, "Aldığımız ödüller, her yıl olduğu gibi bu yıl da; bizi, kendimizi yenileme ve hedeflerimizi yükseltme anlamında motive ediyor. 2013 yılı yatırım anlamında bizim için önemli bir yıldı. Turgutlu’daki yeni fabrikamızın temellerini 2013 yılında attık ve çok kısa bir sürede tamamladık. Özellikle otomotiv sektörüne hitap eden bu yeni tesisimizle yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerimize daha etkin hizmet vermenin yanı sıra, el aletleri sektöründe farklı ihtiyaçlara özel çözümler üretmeye devam edecek ve hizmet kalitemizi her zaman hedeflediğimiz gibi en üst seviyeye taşıyacağız" dedi.