İzeltaş Magazine

İzeltaş Haber Sayı : 30

EDİTÖRDEN : Ayşegül ÖZENER  

Yepyeni bir sayıyla hepinize yeniden merhaba;
Değerli İzeltaş Kullanıcıları;

Sizlerin de bildiği gibi,uluslararası standartlarda ve üstün kalitede üretilmekte olan İzeltaş El Aletleri,doğrı kullanım şartları içinde imalat ve malzeme hatalarına karşı,firmamızın garantisi kapsamındadır.
Son zamanlarda,gerek çeşitli fuar ve organizasyonlarda,gerekse yaptığım seyahatlerde,pek çok İzeltaş kullanıcısıyla sohbet etme ve fikir alışverişinde bulunma fırsatı yakaladım.Gördüğüm en büyük sorun,İzeltaş garanti şartlarının yeterince bilinmediği ve garanti konusunun yanlış değerlendirildiği oldu.

Bu yüzden İzeltaş Haber'in bu yeni sayısında,bu köşeden tüm kullanıcılarımıza "İzeltaş Garanti Şartlarını" bir kez daha hatırlatmak istiyorum.

İzeltaş Haber Sayı : 31

İzeltaş' tan Eğitime Büyük Destek


EDİTÖRDEN : Ayşegül ÖZENER

Yepyeni bir sayıyla hepinize yeniden merhaba;

Dile kolay tam 40 yıl...  İzeltaş tam 40 yaşına bastı bu yıl... Sektörde iyisiyle kötüsüyle,sürekli çalışarak,üreterek,büyüyerek geçen 40 yıl... Ve bu 40 yılın hikayesini yaşayan,paylaşan,öncelikle tüm İzeltaş Ailesi,tüm iş ortaklarımız,dostlarımız,tedarikçilerimiz.... Hepbirlikte nice mutlu yıllara...

Bizler,İzeltaş Ailesi olarak, "önce kalite,önce hizmet" prensibiyle çıktığımız yolculuğumuzda,dostlarımız olarak kabul ettiğimiz siz değerli iş ortaklarımızı hedeflerine ulaştırmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için sürekli çalışıyor,gelişiyor ve değişiyoruz.Dünyanın her yerindeki İzeltaş kullanıcıları için her zaman üretmeye devam ediyoruz.

İzeltaş Haber Sayı : 32

40. YILIMIZI KUTLUYORUZ

EDİTÖRDEN : Ayşegül ÖZENER

Yepyeni bir sayıyla hepinize yeniden merhaba;

Türkiye, belki de tarihinin en sıcak yaz günlerini yaşıyor.Bu sıcak yaz günlerinde bizler yine çalışıyor,üretiyor ve sizlerle buluşmaya devam ediyoruz. İzeltaş'tan yine,yeni ve güzel haberler var dergimizde.Ancak ben bu köşeden başka bir gururu paylaşmak istiyorum sizlerle.Avrupa'nın en büyük 3. el aletleri üreticisi olan İzeltaş,bugün dünya markaları arasında da ilk sıralarda yerini almış durumda.

İzeltaş Haber Sayı : 33

7500 Öğrenciyi Sigortaladık